THETAHEALING®

THETAHEALING® (ochranná známka je majetkem Nature Path, Inc) je sada nástrojů a technik, které umožňují přístup do podvědomí, a tím změnu myšlenek či přesvědčení, jež nám neprospívají. Kromě toho je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů.

THETAHEALING®, v překladu „theta léčení“, má svůj název odvozen od „theta“ frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza, a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy „léčení“. THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat, a jež jsou uchovány v našem podvědomí.

Jsem certifikovaným praktikem metody THETAHEALING® a od roku 2010 i certifikovanou lektorkou kurzů – první v České republice a na Slovensku. Od Vianny Stibal, autorky metody, jsem obdržela tituly THETAHEALING® Master a Certificate of Science.

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz.